Temerscy Wojownicy

Forum dotyczące klanu Temerscy Wojownicy z gry Wiedźmin Versus

Ogłoszenie

Ogłaszam nabór do Klanu.

#1 2010-04-26 13:48:12

 Patryk

Klanowicz

10077236
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-04-26
Posty: 20
Punktów :   

Komnaty...

Wątek zaciągnięty z forum OKM (jeżeli ktoś należał to wie o co chodzi). Tutaj niech każdy popisze się twórczością i kreatywnością, i napisze opis swojego "pokoju" w naszej siedzibie. Zacznę od swojej komnaty...

Na najwyższym piętrze północnej wieży, gdzie dotrzeć można pokonując równo 10 000 i 1 schodów znajdował się niewielkich rozmiarów pokój. Za drzwi służyła zawieszona na ścianie zielona płachta, która zasłaniała wypaloną w ścianie dziurę. Kiedy stanęło się w oświetlonej jedynie magicznym kryształem komnacie, od razu rozbrajała mieszanka zapachowa: siarka i spalenizna, z domieszką spirytusu. Zaraz na lewo od wejścia znajdowała się wielka, spróchniała szafa, w której Patryk trzymał swoje codzienne graty. Dalej stała niewielka półka z krasnoludzkim destylatorem, a na niej skrzyneczka z białym proszkiem. Obok szafki stało wielkie biurko, na którym leżał stos zakurzonych pergaminów i zwojów oraz magiczne odczynniki i aparatura. W rogu stał wielki zielony krzak z wieloma soczystymi liśćmi. Na przeciwko wejścia, na ścianie wisiał regał zapełniony starymi księgami i przyrządami. Po prawej stronie przejścia stało wielkie, świetnie zachowane łoże, a koło niego wisiał plakat przedstawiający nagą Yennefer z Vengerbergu podpisany: Playmate 2010. Pod łóżkiem znajdowała się masa pustych butelek po różnego rodzaju alkoholu. Na samym środku pokoju leżał zielony dywan, na którym spał wysoki mężczyzna w ręku trzymający ów rozświetlający kryształ. Na lewym ramieniu wydziergany miał tatuaż... STAL MIELEC

Tak to sobie mniej-więcej wyobrażam


"I'll make him an offer he can't refuse..."

Offline

 

#2 2010-04-26 16:16:59

White_Wolf-PL

Szef

Zarejestrowany: 2010-04-25
Posty: 19
Punktów :   

Re: Komnaty...

Ej to Biblioteka a nie Komnaty

PS: Powiem to dla Yen

Offline

 

#3 2010-04-26 20:03:59

 Patryk

Klanowicz

10077236
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-04-26
Posty: 20
Punktów :   

Re: Komnaty...

Tak w sumie nie wiedziałem, gdzie to walnąć, to dałem tutaj. Jak coś, to przenieś do warowni, albo zrób nowy dział

Ostatnio edytowany przez Patryk (2010-04-26 20:04:36)


"I'll make him an offer he can't refuse..."

Offline

 

#4 2010-04-27 07:14:27

White_Wolf-PL

Szef

Zarejestrowany: 2010-04-25
Posty: 19
Punktów :   

Re: Komnaty...

A niby czemu nie zrobiłem Komnat? Bo to tylko SPAM zawszony Jak powiesz jak zrobić subforum na tym forum to może pomyśle

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bollyworld.pun.pl www.shinobi-history.pun.pl www.wersal.pun.pl www.grupa-3.pun.pl www.mblaq.pun.pl